Strona główna

Oferujemy usługi w zakresie:

  1. wybielania
  2. licówki
  3. korony
  4. leczenie kanalowe pod mikroskopem
  5. stomatologia estetyczna
  6. naprawa protez

Jesteśmy na Google+

 

Stomatologia Warszawa. Dentysta, stomatolog, wybielanie zębów w Warszawie.

 

Zdrowe i zadbane zęby są gwarancją pięknego uśmiechu. Poza tym zdrowy uśmiech jest najlepszą wizytówką każdego. Warto więc o to zadbać i wybrać się z wizytą do stomatologa. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy szeroki wachlarz najwyższej jakości usług. Naszą główną specjalizacją jest stomatologia Warszawa, w tym: stomatologia zachowawcza i profilaktyka, stomatologia estetyczna i wybielanie zębów, a także protetyka stomatologiczna. Tym co nasz wyróżnia jest indywidualne podejście do pacjenta, materiały najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt a także wysoce wykwalifikowany personel.

Stomatologia Warszawa to nie tylko nasz zawód, ale również ogromna pasja. Nie tylko leczymy, również doradzamy naszym pacjentom, by tym samym spełnić ich potrzeby. Nasi specjaliści, min. stomatolog i dentysta w Warszawie są otwarci na potrzeby pacjentów, dokładnie wsłuchując się w ich oczekiwania.

Nasze usługi: wybielanie zębów w Warszawie, licówki czy profesjonalne czyszczenie zębów dostosowywane są indywidualnie do każdego pacjenta. W tym tkwi sukces naszego gabinetu stomatologicznego. Nasi lekarze, stomatolog i dentysta zadbają, aby każda wizyta w gabinecie stała się przyjemnością. Oferowana przez nas stomatologia, wybielanie zębów i inne usługi przyczynią się do tego, że poczujecie się pewniej, co za tym idzie będziecie częściej się uśmiechać.


Serdecznie zapraszamy!

 

Gabinet stomatologiczny i Laboratorium protetyczne - Wilcza 8

ul. Wilcza 8/18 Warszawa
tel. kom. +48 22 629 15 46, 22 622 59 44